AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Lean Management w praktyce - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Lean Management w praktyce

Dodano: 11.06.2024 Data wydarzenia: 25.06.2024 - 25.06.2024
Znasz zagadnienia Lean Management w teorii i chcesz zobaczyć, jak są wykorzystywane w praktyce?
Wraz z piątym spotkaniem z cyklu AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ, zapraszamy Ciebie do nowoczesnej fabryki Sohbi Craft Poland, gdzie stosowanie Lean Management to codzienność
Szkolenie poprowadzą przedstawiciele firmy Sohbi Craft Poland - Marcin Zieliński, Ekspert Inżynierii Przemysłowej, oraz Anna Kruszyńska-Pyś, Menedżer Produkcji.
Marcin Zieliński w firmie Sohbi Craft Poland piastował najróżniejsze stanowiska - od Menedżera Sekcji Administracji do Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Ryzykiem. Przez większość zatrudnienia pełnił też funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. ISO. Koordynował proces wdrożenia standardu ISO/TS (późniejszy IATF) w organizacji, oraz przeszkolił z tematyki ISO setki pracowników. W pracy wykorzystuje interaktywne komputerowe symulacje linii produkcyjnych, umożliwiające natychmiastową weryfikację sugestii dotyczących doskonalenia.
Anna Kruszyńska-Pyś to magister stosunków międzynarodowych, studentka studiów MBA, z 15-letnim doświadczeniem pracy w Sohbi Craft Poland. 9 lat spędziła w dziale logistyki i handlowym, a kolejnych 6 jako Menedżer Produkcji odpowiedzialny za sekcje planowania produkcji, tłocznię, utrzymanie ruchu i inżynierię produkcji oraz czynny audytor wewnętrzny ISO 9001, 14001, IATF i 45001. Od zawsze zaangażowana we wdrażanie nowych projektów w firmie, buduje sukces nowych systemów na fundamentach bezpieczeństwa pracy, analizach ryzyka i technik Lean Management.
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- historię pojęcia Lean Management oraz elementarną terminologie z nim związaną,
- przedstawienie założenia 5S (teoria, wdrożenie, utrzymanie i prezentacja korzyści 5S na przykładach zakładu produkcyjnego i stosowania w biznesie),
- poznanie zestawu technik ciągłego doskonalenia (Kaizen, six sigma, 8D, 5 WHY, 4M, diagram Ishikawy),
- znaczenie pojęć MUDA (7 źródeł marnotrawstwa) oraz VSM (mapowanie strumienia wartości).
Spotkanie odbędzie się 25 czerwca 2024 roku w firmie Sohbi Craft Poland (Ostaszewo 57H, 87-148 Łysomice).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 5 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Cena obejmuje możliwość konsultacji ze szkoleniowcami do 30 dni po szkoleniu. Dojazd na miejsce szkolenia we własnym zakresie. Płatność nastąpi przelewem przed udziałem w szkoleniu na podstawie faktury proforma wystawionej po dokonaniu zgłoszenia.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ