KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - Wsparcie dla biznesu – Polska Strefa Inwestycji

Dodano: 21.12.2022 Data wydarzenia: 10.01.2023 - 10.01.2023
Na pierwsze spotkanie w nowym roku zapraszamy już 10 stycznia w ramach KLUBU PRACODAWCÓW. Będziemy rozwijać relacje biznesowe i dzielić się wiedzą. Zachęcamy do udziału!
Tym razem zajmiemy się tematem wsparcia dla biznesu. Ekspertką, która podzieli się z nami wiedzą, będzie: Joanna Gasek, Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
W ramach wystąpienia zostaną przedstawione zasady ubiegania się o zwolnienie z podatku dochodowego na nowe projekty inwestycyjne. Dodatkowo Strefa przedstawi podsumowanie zadań i inicjatyw podejmowanych dla rozwoju województwa, w tym koncepcje uruchomienia Parku Przemysłowego w Emilianowie.
Zapraszamy na spotkanie networkingowe KLUBU PRACODAWCÓW w dniu 10.01.2023, g. 18.00Spotykamy się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156) – z dużym parkingiem tuż przy wejściu - https://www.fabrykalloyda.pl/ 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 06.01.2023 na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl

FOTORELACJA

Ekspertem pierwszego w tym roku spotkania w ramach KLUBU PRACODAWCÓW była Joanna Gasek z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To nasza firma członkowska, która uzyskała pierwsze miejsce w klasyfikacji specjalnych stref ekonomicznych w Polsce pod względem wydanych decyzji o wsparciu w 2022 roku!
Rozmawialiśmy o zasadach zwolnienia z podatku dochodowego przy realizacji nowych projektów inwestycyjnych. Zapoznaliśmy się też m.in. z koncepcją uruchomienia Parku Przemysłowego w Emilianowie koło Bydgoszczy. Bez wątpienia jest to teren o ogromnym potencjale, bo zajmuje aż 1000 ha! Poznaliśmy koncepcję zagospodarowania terenu i uwarunkowania środowiskowe. I chociaż termin uruchomienia tego terenu jest odległy, to wiemy, że przyniesie on duży impuls rozwojowy regionowi kujawsko-pomorskiemu.
Podczas spotkania poznaliśmy również inne inicjatywy rozwojowe w województwie kujawsko – pomorskim, m.in. Centralny Park Inwestycyjny Dźwierzno. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 
W ramach Klubu Pracodawców spędziliśmy czas bardzo merytorycznie i networkingowo. Tu dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem, a przede wszystkim poznajemy się w biznesie. Zapraszamy firmy członkowskie w każdy drugi wtorek miesiąca na spotkania KLUBU PRACODAWCÓW o 18.00 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ