KLUB PRACODAWCÓW spotkanie networkingowe

Dodano: 29.09.2020 Data wydarzenia: 08.10.2020
Za nami trudny czas organizowania biznesu w czasie pandemii. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego na kilka miesięcy wstrzymaliśmy wszelkie spotkania networkingowe dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw. Ale zgłaszacie nam, że tych kontaktów bardzo Wam brakuje … To cieszy!
Dlatego postanowiliśmy rozpocząć nowy cykl spotkań networkingowych, których celem będzie poznawanie nowej wiedzy i osób w Pracodawcach Pomorza i Kujaw. Ruszamy z KLUBEM PRACODAWCÓW w Fabryce Lloyda. Pierwsze spotkanie już 8 października 2020 o godz. 18.00 (ul. Fordońska 156 w Bydgoszczy). Nasze rozmowy poprzedzi krótkie wystąpienie eksperta podatkowego, bowiem Jarosław Ostrowski (Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy) zaprezentuje ulgę podatkową B+R oraz IP Box.
KLUB PRACODAWCÓW w Fabryce Lloyda będzie dla Was dostępny w każdy czwartek o 18.00. W tym dniu co tydzień można spotkać się w grupie pracodawców w celu rozmów o biznesie i nie tylko. Do tego gwarantujemy dobrą muzykę w tle, bowiem w czwartki w Fabryce Lloyda wieczorem zawsze grany jest dobry koncert.
Fabryka Lloyda to nowe miejsce kulturalno- eventowe na mapie Bydgoszczy. Więcej informacji tutaj: https://www.fabrykalloyda.pl/ Zatem spotykamy się w miejscu z dobrym muzycznym klimatem, do tego  z poszanowaniem zasad reżimu sanitarnego, zapewniającym możliwość pewnego dystansu społecznego i co ważne – z dużym parkingiem tuż przy wejściu.
Zachęcamy do udziału. Czekamy na potwierdzenia na platformie członkowskiej lub na zgłoszenie poprzez formularz elektroniczny.
Do zobaczenia!

Wydarzenie

KLUB PRACODAWCÓW

Data wydarzenia

08.10.2020

Miejsce wydarzenia

Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

RELACJA FOTO Z WYDARZENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ