Szkolenie:LEAN MANAGEMENT W PRAKTYCE - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Szkolenie:LEAN MANAGEMENT W PRAKTYCE

Dodano: 21.12.2022 Data wydarzenia: 17.01.2023 - 17.01.2023
Znasz zagadnienia Lean Management w teorii i chcesz zobaczyć, jak je wykorzystać 
w praktyce. Zapraszamy na warsztaty w nowoczesnej fabryce 
SOHBI CRAFT POLAND, gdzie stosowanie Lean Management to codzienność.
Zapraszamy do udziału w szkoleniu „LEAN MANAGMENT W PRAKTYCE”, które odbędzie się w firmie  SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o., Ostaszewo 57H87-148 Łysomice w terminie 17.01.2023r.
  
W programie:
       
 • Prezentacja firmy, przedstawienie historii zakładu i jego działalności, działu produkcji oraz działów wspierających.
   
 • Przedstawienie schematu szkoleń, wdrożenia nowych pracowników oraz omówienie kwestii znaczenia rzetelnego onboardingu, edukacji i świadomości pracowników.
   
 • Szkolenie teoretyczno-praktyczne z zakresu LEAN, MUDA, 5S w formie prezentacji z wykorzystaniem symulatorów, jako praktycznego eksperymentu potwierdzającego słuszność systemów wyżej wymienionych elementów LEAN, w tym elementy INZU control, SMED, KAIZEN czy tzw. color coding.
   
 • Wizyta na hali produkcyjnej – prezentacja zautomatyzowanych procesów wspieranych przez różnego rodzaju techniki zarządzania procesowego takie jak tablice KAMISHIBAI, tablice dyspozycji pracowników wraz z matrycami kompetencji, oraz autorski, informatyczny system SOWA, który nadzoruje każdy aspekt wszystkich elementów zarządzania fabryką od administracji poprzez produkcję, aż do momentu wysłania zamówienia do klienta. Przedstawienie działania zautomatyzowanych maszyn fabrycznych wspieranych przez doświadczonych oraz specjalnie szkolonych do tego operatorów. Omówienie systemów magazynowych w zarządzaniu procesami produkcyjnymi i wymianą narzędzi. Prezentacja Działu Inżynierii Produkcji oraz parku maszynowego Działu Technicznego.
   
 • Podsumowanie warsztatów z otwartą dyskusją i wymianą doświadczeń 
   
Trenerzy: Szkolenie poprowadzą przedstawiciele SOHBI CRAFT POLSKA.

Tomasz Chodór- 
magister inżynier mechaniki i budowy maszyn, absolwent studiów MBA, 15 lat w firmie produkcyjnej zajmującej się częściami do samochodów tj półproduktowych elementów głównie tłoczonych z metali w standardach IATF. Doświadczony technik standaryzacji procesów, menadżer utrzymania ruchu i produkcji, dyrektor fabryki i członek zarządu firmy. Czynny audytor wewnętrzny systemów ISO 9001, 14001 i IATF. Po kursach zewnętrznych i wewnętrznych ze „szczupłego zarządzania” pasjonat technika zarządzania bezpieczeństwem, 5S, jakością i wydajnością. Autor i współautor wdrożeń powyższych technik. 
 
Paweł Skonieczny- specjalista od szkoleń, doświadczony technik obsługi stanowisk produkcyjnych, przezbrojeń i kontroli jakości w środowisku hali produkcyjnej, produkcji w standardach ISO 9001, 14001 i IATF. Obecnie zajmujący się przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń stanowiskowych, obsługi maszyn produkcyjnych, 5S, BHP, P-poż, tropienia MUDA, wiedzy technicznej wspomagania produkcji i obsługi bezpośredniej maszyn w standardach LEAN. Opiekun nowych pracowników. Zna firmę i pracowników, lubi wdrażać nowe rozwiązania i usprawnienia.
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby: 
 • dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw- 550,00 zł netto + 23% VAT
 • dla pozostałych firm- 600,00 zł netto +23% VAT
W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego  formularza zgłoszeniowego  do dnia 12.01.2023r.
 


OFERTA SZKOLENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ