KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe

Dodano: 05.11.2021 Data wydarzenia: 17.11.2021 - 17.11.2021
Kontynuujemy wydarzenia w ramach KLUBU PRACODAWCÓW, którego celem jest  poznawanie nowej wiedzy i osób w naszej organizacji. Zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe już 17 listopada 2021 o godz. 18.00 (Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156 w Bydgoszczy). Nasze rozmowy otworzy wystąpienie eksperta Iwony Frydryszek (PWS Konstanta), która  odpowie na pytanie: „Dlaczego warto posiadać polisę odpowiedzialności cywilnej organów władz spółki?”. Dowiemy się kto może wystąpić z roszczeniem do członka zarządu, a także kto będzie objęty ochroną ubezpieczeniową. Do tego poznamy najczęściej występujące roszczenia oraz przykłady szkód i kwoty wypłaty w Polsce.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz współpracujących przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 12.11.2021 na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl 
 
W ramach KLUBU PRACODAWCÓW można spotkać się  w celu rozmów o biznesie i nawiązania cennych kontaktów, ale nie tylko! To dobre miejsce do integracji, bowiem po części merytorycznej zapewniamy możliwość skorzystania z oferty Fabryki Lloyda w Bydgoszczy. W tej niekonwencjonalnej przestrzeni, łączącej historię z nowoczesnością, oferowany jest szeroki przekrój wydarzeń kulturalnych. Zatem spotykamy się w miejscu z rozrywkowym i  muzycznym klimatem, do tego z poszanowaniem zasad reżimu sanitarnego, zapewniającym możliwość pewnego dystansu społecznego i co ważne – z dużym parkingiem tuż przy wejściu. 
W dniu 17.11.2021 o godz. 20:00, po spotkaniu KLUBU PRACODAWCÓW, zachęcamy do udziału w wydarzeniu stand-up’owym, podczas którego wystąpią Bartosz Zalewski & Arkadiusz Jakszewicz. We współpracy z Fabryką Lloyda gwarantujemy możliwość skorzystania z oferty specjalnej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw i ich gości - rabat 20% od ceny regularnej biletu (bilet można zakupić w Fabryce Lloyda przed wystąpieniem). Przez cały czas wydarzenia będzie można skorzystać z oferty Kantyny Lloyda (restauracja i bar).  

FOTORELACJA

CZYTAJ RÓWNIEŻ